polski english

Szybki kontakt

607 573 610

biuro@przewodnicy-krakow.pl 

Witam serdecznie!

Nazywam się Aleksandra Kowalczyk. Jestem przewodnikiem miejskim po Krakowie z uprawnieniami do oprowadzania grup w języku angielskim oraz pilotem wycieczek. 

Jeśli pragną Państwo poznać Kraków i jego okolice, lub szukają Państwo odpowiedzialnego
i kompetentnego pilota wycieczek- zapraszam do korzystania z moich usług!

Łagiewniki

Zapraszam wszystkich Pielgrzymów do odwiedzenia Łagiewnik - miejsca, z którego wyszła na świat iskra Bożego Miłosierdzia. Do dziś stoją tu niewielki klasztor Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia i kaplica, będące świadkami objawień św. Siostry Faustyny. Rozbudowane obecnie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia odwiedzane jest tłumnie przez Pielgrzymów z całego świata. Wśród nich znaleźli się Ojciec Święty Jan Paweł II (1997,2002) oraz Ojciec Święty Benedykt XVI (2006).

 

W pobliżu Sanktuarium budowane jest Centrum Jana Pawła II "Nie Lękajcie się!", w którym konsekrowano już znajdujący się na dolnym poziomie Kościół Relikwii. 

 

Podczas naszej wizyty w Łagiewnikach zobaczymy:

 

1. Kaplicę klasztorną z relikwiarzem św. Faustyny i cudownym obrazem "Jezu Ufam Tobie" i klasztor Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia.

2. Odtworzoną celę św. Siostry Faustyny.

3. Bazylikę Bożego Miłosierdzia wraz z kaplicami narodowymi: św. Faustyny, Communio Sanctorum, św. Andrzeja Apostoła, Krzyża Pańskiego i Matki Bożej Siedmiobolesnej.

4. Wieżę widokową.

5. Istnieje możliwość odwiedzenia również Kościoła Relikwii w Centrum Jana Pawła II.

Kategoria: Dla pielgrzymów 

Zobacz więcej

Referencje

Moi klienci

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
Copyright 2012 - Przewodnicy Kraków