polski english

Contact

+48 607 573 610

biuro@przewodnicy-krakow.pl 

Welcome!

My name is Aleksandra Kowalczyk. I am a licensed Krakow guide and a tour leader, guiding not only groups, but individual tourists as well. 

If you want to see Krakow or its neighbourhood in an interesting and unconventional way - let me be your guide! I`m looking forward to seeing you in Krakow!

O mnie

Witam serdecznie na mojej stronie!

Nazywam się Aleksandra Kowalczyk.
Jestem przewodnikiem miejskim po Krakowie (nr legitymacji PM/29/05) oraz pilotem wycieczek (nr legitymacji PW/254/05). Posiadam uprawnienia do oprowadzania po Zamku Królewskim na Wawelu, Podziemiach Rynku, Muzeum Schindlera i innych muzeach.

 

Oferuję usługi w językach polskim i angielskim oraz współpracuję z przewodnikami obsługującymi Gości niemiecko-, hiszpańsko- i francuskojęzycznych. 

Podróżowanie jest moja pasją, dlatego w pracę przewodnika i pilota wkładam całe swoje serce, a profesjonalne przygotowanie do zawodu zawdzięczam studiom na kierunku Turystyka i Rekreacja na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Jeśli pragną Państwo poznać Kraków i jego okolice w sposób ciekawy i niekonwencjonalny, lub szukają Państwo odpowiedzialnego i kompetentnego pilota wycieczek- zapraszam do korzystania z moich usług!

Zapraszam do współpracy szkoły i biura podróży, którym proponuję specjalne rabaty!

Recommendations

My clients

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
Copyright 2012 - Przewodnicy Kraków